NBU, Norsk bransjeforening for undervannsentrepenører

 

livelogo_968294237[1].png

 

 

Startbank

 Achilles

 

Sellicha, empowered by Achilles

 

Vi er medlem av Trygg handel

 

Litt om EB Marine

EB Marine AS ble etablert i Stavanger i 1983, og har siden den gang vokst gradvis både i omfang og omsetning.

EB Marine ligger strategisk plassert ved Gandsfjorden, på Forus og har totalt 16 ansatte hvorav 11 er dykkere med bred kompetanse og lang erfaring, samt personell ansatt på prosjektbasis.

EB Marine har et godt fotfeste i markedet, og vårt primære nedslagsfelt er Sør-Vestlandet; Hordaland, Rogaland og Vest-Agder, men vi tar også oppdrag i hele Norge, offshore og i utlandet. Våre tjenester er rettet mot den offentlige sektor, entreprenører, shippingagenter og konsulenter innen anlegg.

Å ta vare på det gode renommeet som EB Marine har opparbeidet seg gjennom kontinuerlig virksomhet siden starten, er en utfordring. Ved å ta vare på de kjerneverdiene som har ligget i firmaet siden 1983, samtidig som vi ser fremover, er vi overbevist om at EB Marine vil fortsette å være en foretrukket aktør i bransjen.

Vår visjon er å være en av de ledende undervannsentreprenørene på det norske markedet.